Tydzień Edukacji Globalnej w tym roku miał miejsce 06-10.03.2023r. Przedszkolaki wybrały się w wirtualną podróż do Włoch. Dzieci odwiedziły Rzym, Florencję, Mediolan, Sycylię, Neapol i Wenecję. Podczas tej podróży uczestnicy poznali, co można zobaczyć we Włoszech, gdzie powstała pizza i dowiedziały się jak robi się prawdziwe włoskie lody. Na teorii, jednak się nie skończyło. W czwartek odwiedziła nas ciocia Antka, która od lat mieszka we Włoszech i opowiedziała ciekawostki  z tego kraju, a później wszyscy ubrani w kolorach flagi Włoch bawili się przy rytmach najpopularniejszych hitów Italii. Na koniec przygody związanej z Tygodniem Edukacji Globalnej dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami przygotowały pizzę, którą potem ze smakiem wszyscy zjedli.

zdjecie przedstawia dzieci. zdjecie przedstawia dzieci. zdjecie przedstawia dzieci. zdjecie przedstawia dzieci. zdjecie przedstawia dzieci. zdjecie przedstawia dzieci.