W minionym tygodniu dwa razy miało miejsce „Czytanie na Dywanie”. Poniżej zdjęcia z Grupy Pierwszej i Drugiej.

Zdjęcie przedstawia kobietę czytającą dzieciom książkę, po prawej znajduje się kobieta z dzieckiem, które siedzi jej na kolanach. Wokół nich siedzą dzieci odwrócone tyłem, patrzące w stronę kobiet.

Zdjęcie przedstawia książkę w zielonej okładce pt. "Cukierku, Ty łobuzie"

Zdjęcie przedstawia mężczyznę ubranego w ciemną koszulkę i jasne spodnie, czytającego dzieciom książkę.

Zdjęcie przedstawia mężczyznę ubranego w ciemne ubrania, nachylinego nad dziećmi, czytającego książkę dzieciom, które są skupione wokół niego. Za plecami widoczny jest napis na tablicy "Czytanie na dywanie".

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, przy mężczyźnie z książką. Osoby znajdują się w pomieszczeniu. Za ich plecami widoczna jest tablica z napisem "Czytanie na dywanie"

Zdjęcie przedstawia mężczyznę o ciemnych włosach, oczach, z lekkim zarostem, trzymającego książkę pt. "Tappi i urodzinowe ciasto". Przy mężczyźnie stoi dziewczynka ubrana w różową bluzkę, patrząca w stronę mężczyzny. W tle widać tablicę, na której widoczny jest tekst "Czytanie".