W czwartek 18. czerwca 2026r. mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu uczniów z klasy drugiej i trzeciej Szkoły Podstawowej nr 36 wraz z nauczycielami. Uczniowie mieli okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie, pt.: „Morska Wyprawa”, które zaprezentowała najstarsza grupa przedszkolna.

Po spektaklu nastąpił czas na wymianę doświadczeń, podczas której uczniowie opowiadali o swoim codziennym życiu w szkole. Opowiadali o codziennych rytuałach, różnych aktywnościach, które odbywają się w ciągu dnia – od zajęć lekcyjnych po przerwy na zabawę . Rozmowa była pełna entuzjazmu, a przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały relacji o szkolnych wycieczkach, konkursach, grach na boisku, nawiązywaniu nowych przyjaźni.

Była to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i wzbogacenia doświadczeń przedszkolaków.

Życzymy naszym „zerówkowiczom” samych sukcesów w pierwszej klasie szkoły podstawowej.